Alarmy

Wygodna kontrola

Niezwykle istotną kwestią dla użytkownika instalacji alarmowych jest prosta i intuicyjna obsługa. Oferowane przez nas systemy umożliwiają sterowanie zarówno za pomocą tradycyjnych przełączników ściennych czy paneli obsługi, jak również zdalnie, za pomocą pilotów czy aplikacji mobilnych. Dzięki temu każdy użytkownik może dobrać najwygodniejszy dla siebie sposób obsługi i sterowania systemem alarmowym. Po zainstalowaniu systemu, przeprowadzamy również instruktaż obsługi w formie przystępnej nawet dla niezaawansowanego technicznie użytkownika.

Wykrywanie różnych zagrożeń

Bardzo ważną cechą instalacji alarmowej jest zdolność wszechstronnego wykrywania różnego rodzaju zagrożeń, co umożliwia efektywną ochronę obiektu, niezależnie od jego przeznaczenia i wielkości. Montowane przez nas systemy pozwalają m. in. na wykrywanie ruchu, dźwięków, wstrząsów czy zmiany położenia obiektu. Dodatkowym zabezpieczeniem mogą być również czujniki wykrywające zagrożenie pożarowe, wyciek wody czy niebezpieczne stężenie gazu. Dzięki odpowiednio skonfigurowanej komunikacji, system może przekazywać informacje o zdarzeniach nie tylko do użytkownika, ale także do odpowiednich służb.

Zadbaj o spokój i bezpieczeństwo swoje i Twoich Najbliższych!

Bezpieczeństwo 24/7

Jednym z podstawowych zadań stojących przed systemami alarmowymi jest zapewnienie użytkownikowi poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Odpowiednia konfiguracja umożliwia zaprogramowanie poszczególnych elementów systemu, aby zapewniały efektywną ochronę w każdych warunkach i o każdej porze. Montowane przez nas urządzenia spełniają rygorystyczne wymagania norm branżowych, co w połączeniu z systematyczną opieką serwisową daje nam gwarancję trwałości i skuteczności instalacji alarmowej.