Bezpieczeństwo dla firmy i domu

AdSoft - monitoring i alarmy dla domu

Dla domu

Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa jest kluczową kwestią w każdym domu, bez względu na to czy jest to mieszkanie w budynku wielorodzinnym czy w domu jednorodzinnym. Dzięki systemowi monitoringu, instalacji alarmowej czy wideodomofonom możemy zapewnić komfort i ochronę nie tylko podczas przebywania w domu, ale także podczas nieobecności domowników. Odpowiednio dobrane i skonfigurowane umożliwiają otrzymywanie powiadomień czy pozwalają na zdalną obsługą za pomocą urządzeń mobilnych.

AdSoft - monitoring dla firm

Dla firmy

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa takie jak instalacje alarmowe czy monitoring wizyjny, to ważny element zaplecza każdej firmy. Ich instalacja pozwala poprawić poziom bezpieczeństwa pracowników, ochrony mienia czy kontroli przebiegu procesów produkcyjnych. Dzięki odpowiedniej konfiguracji możliwa jest nie tylko rejestracja zdarzeń, ale także zdalne otrzymywanie powiadomień czy podgląd na urządzeniach mobilnych.

Zadbaj o spokój i bezpieczeństwo swoje i Twoich Najbliższych!

Wieloletnie doświadczenie i realizacja różnorodnych projektów stanowi gwarancję, że zainstalowane przez nas urządzenia będą stanowić efektywną i skuteczną ochronę dla Twojego domu czy  firmy.

Monitoring

Monitoring

Współczesne systemy monitoringu to nie tylko wizyjny zapis zdarzeń. To przede wszystkim zaawansowane funkcje analizy obrazu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AdSoft - alarmy

Alarmy

Alarmy

Odpowiednio dobrany system alarmowy to nie tylko narzędzie do wykrywania prób włamania. To także instalacje reagujące na inne niebezpieczne zdarzenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AdSoft - wideodomofon

Wideodomofony

Wideodomofony

Wideodomofony zapewniają znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa niż tradycyjne domofony. To także możliwość zdalnej komunikacji za pomocą urządzeń mobilnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ