Wideodomofony

Wygodna obsługa

Wśród kluczowych cech systemów wideodomofonowych, oprócz efektywności działania należy wymienić wygodę i intuicyjność obsługi. Oferowane przez nas urządzenia zapewniają zarówno prostą i przyjazną obsługę paneli wewnętrznych, jak i wygodny sposób zewnętrznego otwierania drzwi nie tylko za pomocą klucza, ale też karty magnetycznej lub breloka. Dzięki temu każdy Użytkownik może dobrać sposób sterowania do swoich potrzeb, a samo korzystanie czy konfiguracja urządzenia nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej.

Zdalny podgląd

Niezwykle przydatną funkcją wideodomofonu jest możliwość obsługi nie tylko za pomocą stacjonarnej instalacji domowej, ale także za pomocą urządzeń mobilnych. Montowane przez nas urządzenia za pośrednictwem Internetu i konfiguracji z aplikacją pozwalają na bezproblemowy dostęp do systemu domofonowego za pomocą smartfonu lub tabletu. Dzięki temu możliwe jest nie tylko otrzymywanie powiadomień, ale także przeprowadzenie rozmowy czy zdalne otwieranie drzwi.

Zadbaj o spokój i bezpieczeństwo swoje i Twoich Najbliższych!

Bezwarunkowa trwałość

W naszych realiach charakteryzujących się zmiennymi warunkami pogodowymi, ważne jest aby urządzenia działające na zewnątrz charakteryzowały się odpornością na różne temperatury czy anomalia pogodowe. Znajdujące się w naszej ofercie wideodomofony przystosowane są do działania nawet w skrajnych warunkach, takich jak bardzo niskie czy wysokie temperatury, lub intensywne opady atmosferyczne. Dzięki temu przez długi czas użytkownik nie musi się martwić o działanie zainstalowanych urządzeń.