Monitoring działki

Montaż i serwis
systemu monitoringu na działkę

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie monitoringu na działke. Nasza kompleksowa usługa montażu obejmuje wsparcie już od momentu przygotowań. Pomożemy skonfigurować system monitoringu według Twoich oczekiwań i możliwości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam na wybór i instalację optymalnego rozwiązania. Odpowiednie serwisowanie oraz przeszkolenie z obsługi systemu pozwoli uzyskać najlepsze efekty. Nasz serwis i konserwacja systemu monitoringu domowego umożliwi długotrwałe działanie instalacji.

Podgląd obrazu z każdego miejsca

Nasze wieloletnie doświadczenie przy realizacji zróżnicowanych projektów pozwala nam na zaprojektowanie monitoringu pokrywającego dany obszar w optymalny sposób. Nasze kamery obejmują swoim wzrokiem całą oczekiwaną przestrzeń. Dzięki dedykowanej aplikacji masz na ekranie swojego telefonu podgląd obrazu. Gdziekolwiek się znajdujesz, zawsze o każdej porze wiesz co dzieje się w Twojej firmie lub domu. Otrzymasz również zdalne powiadomienie, gdy nasz system monitoringu wykryje podejrzane zachowanie.

Zadbaj o spokój i bezpieczeństwo swoje i Twoich Najbliższych!

Inteligentne kamery monitoringu

System wizyjny na działce zwiększa bezpieczeństwo nie tylko rejestrując obraz – dodatkowo dzięki inteligentnemu oprogramowaniu monitoring w czasie rzeczywistym reaguje na niepokojące sytuacje. Inteligentne kamery posiadają funkcję wykrywania i śledzenia ruchu intruza, przekroczenia określonej linii czy wejścia na zaznaczony obszar. Stosowane przez nas oprogramowanie kamer jest w stanie rozpoznać nawet próbę wyniesienia przedmiotu poza kadr wysyłając sygnał alarmowy na telefon właściciela.

Bezpieczeństwo 24/7

Monitoring daje bezpieczeństwo przez siedem dni w tygodniu dwadzieścia cztery godziny na dobę. Niezależnie od pory dnia i nocy oraz panujących warunków atmosferycznych wysoka jakość rejestrowanego obrazu, nawet przy ograniczonym oświetleniu, umożliwia rozpoznanie drobnych szczegółów. Nagrywanie w podczerwieni pozwala śledzić otoczenie w całkowitej ciemności gwarantując skuteczną pracę przez całą dobę. Zapisany materiał pozwala na odtworzenie wideo nawet do kilkunastu dni wstecz pozwalając sprawdzić czy nie dochodziło wcześniej do niepożądanych zdarzeń w pobliżu Twojej działki.